NASIL ÇALIŞIR?

 

Güvenli Ofis Ve İşyerleri

 

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, yeni normal çalışma moduyla birlikte akıllı interkom çözümü, ses, video, güvenlik, erişim kontrolü ve daha fazlasını bir araya getirerek iş ortamında önemli bir rol oynamaya başladı.

DNAKE, sizler için çeşitli pratik ve esnek interkom ve erişim kontrol çözümleri sunarken, güvenilir, kaliteli ürünler üretir.Personeliniz için daha fazla esneklik yaratın ve varlıklarınızı koruyarak üretkenliği en üst düzeye çıkarın!

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Gerçek zamanlı izleme

Yalnızca mülkünüzü sürekli olarak izlemenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda ziyaretçilerin erişimine izin vermek veya erişimi reddetmek için telefonunuzdaki bir iOS veya Android uygulaması aracılığıyla kapı kilidini uzaktan kontrol etmenize de olanak tanıyacaktır.

Üstün performans

Geleneksel interkom sistemlerinden farklı olarak bu sistem üstün ses ve ses kalitesi sunar.Akıllı telefon veya tablet gibi bir mobil cihaz aracılığıyla aramaları yanıtlamanıza, ziyaretçileri görmenize ve onlarla konuşmanıza veya girişi izlemenize vb. olanak tanır.

Yüksek Derecede Özelleştirme

Android işletim sistemiyle kullanıcı arayüzü özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.Farklı işlevleri yerine getirmek için iç mekan monitörünüze herhangi bir APK yüklemeyi seçebilirsiniz.

Son teknoloji

IC/kimlik kartı, erişim şifresi, yüz tanıma ve QR kodu dahil olmak üzere kapının kilidini açmanın birden fazla yolu vardır.Güvenliği ve güvenilirliği artırmak için sahteciliğe karşı yüz canlılığı tespiti de uygulanır.

Güçlü Uyumluluk

Sistem, IP telefon, SIP yazılım telefonu veya VoIP Telefon gibi SIP protokolünü destekleyen herhangi bir cihazla uyumludur.Sistem, ev otomasyonu, asansör kontrolü ve 3. parti IP kamera ile birleşerek sizin için güvenli ve akıllı bir yaşam yaratır.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

S215

4,3” SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

280SD-R2

1 tuşlu SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

Akıllı Yaşam UYGULAMASI

Bulut Tabanlı İnterkom UYGULAMASI

Daha Fazla Göster

902C-A

Android tabanlı IP Ana İstasyonu

Daha Fazla Göster

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?