• 2 yıl ürün garantisi
  • Gelişmiş RMA desteği
  • Birinci sınıf kalite ve destek

DNAKE, DNAKE ürünlerinin sevkiyat tarihinden itibaren iki yıl garanti vermektedir.Garanti politikası yalnızca DNAKE tarafından üretilen ve doğrudan DNAKE’den satın alınan tüm cihazlar ve aksesuarlar (her biri bir “Ürün”) için geçerlidir.DNAKE ürününü herhangi bir DNAKE ortağından satın aldıysanız, garantiye başvurmak için lütfen doğrudan onlarla iletişime geçin.

1. Garanti Şartları

DNAKE, ürünlerin teslim tarihinden itibaren iki (2) yıl süreyle hem malzeme hem de işçilik açısından kusursuz olduğunu garanti eder.Aşağıda belirtilen koşul ve sınırlamalara tabi olarak DNAKE, kendi takdirine bağlı olarak, uygunsuz işçilik veya malzeme nedeniyle kusurlu olduğu ortaya çıkan ürünlerin herhangi bir parçasını onarmayı veya değiştirmeyi kabul eder.

2. Garanti Süresi

A.DNAKE, DNAKE ürünlerinin sevkıyat tarihinden itibaren iki yıllık sınırlı garanti sağlar.Garanti süresi boyunca DNAKE, hasarlı ürünü ücretsiz olarak onaracaktır.

B.Paket, kullanım kılavuzu, ağ kablosu, ahize kablosu vb. sarf malzemeleri garanti kapsamında değildir.Kullanıcılar bu parçaları DNAKE’den satın alabilirler.

C.Kalite sorunu dışında satılan hiçbir ürünü değiştirmiyoruz veya iade etmiyoruz.

3. Sorumluluk reddi beyanları

Bu garanti aşağıdakilerden kaynaklanan hasarları kapsamaz:

A.Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yanlış kullanım: (a) ürünün tasarlandığı amaç dışında kullanılması veya DNAKE kullanım kılavuzuna uyulmaması ve (b) ürünün standartlarda belirtilenlerin dışındaki koşullarda kurulumu veya çalıştırılması ve faaliyet gösterilen ülkede uygulanan güvenlik düzenlemeleri.

B.Yetkisiz servis sağlayıcı veya personel tarafından onarılan veya kullanıcılar tarafından sökülen ürün.

C.Kazalar, yangın, su, aydınlatma, uygunsuz havalandırma ve DNAKE kontrolüne girmeyen diğer nedenler.

D.Ürünün çalıştırıldığı sistemdeki kusurlar.

e.Garanti süresi sona erdi.Bu garanti, müşterinin kendi ülkesinde yürürlükte olan kanunlarca kendisine tanınan yasal haklarını ve tüketicinin bayiye karşı satış sözleşmesinden doğan haklarını ihlal etmez.

 

GARANTİ HİZMETİ TALEBİ

Lütfen RMA formunu indirin ve formu doldurup adresine gönderin. destek@dnake.com.tr

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?