NASIL ÇALIŞIR?

Kablolama Derdine Son!

 

Kablosuz görüntülü kapı zilleri nelerdir?Adından da anlaşılacağı gibi kablosuz kapı zili sistemi kablolu değildir.Bu sistemler kablosuz teknolojiyle çalışmakta olup, kapı kamerası ve iç üniteden oluşmaktadır.Yalnızca ziyaretçiyi duyabildiğiniz geleneksel sesli kapı zilinin aksine, görüntülü kapı zili sistemi, kapınızdaki herkesi görüntülemenize, dinlemenize ve onunla konuşmanıza olanak tanır.

Öne Çıkanlar

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Kolay Kurulum, Düşük Maliyet

Sistemin kurulumu kolaydır ve genellikle herhangi bir ek maliyet gerektirmez.Endişelenecek bir kablolama olmadığından riskler de daha azdır.Başka bir yere taşınmaya karar verirseniz, onu kaldırmak da kolaydır.

Güçlü Fonksiyonlar

Kapı kamerası, 105 derecelik geniş görüş açısına sahip bir HD kamerayla birlikte gelir ve iç mekan monitörü (2,4” ahize veya 7” monitör) tek tuşla anlık görüntü ve izleme vb. gerçekleştirebilir. Yüksek kaliteli video ve görüntü, net iki görüntü sağlar. ziyaretçiyle iletişim şekli.

Yüksek Derecede Özelleştirme

Sistem, gece görüşü, tek tuşla kilit açma ve gerçek zamanlı izleme gibi başka güvenlik ve kolaylık özellikleri de sunuyor.Ziyaretçi, video kaydını başlatabilir ve birisi ön kapınıza yaklaştığında uyarı alabilir.

Esneklik

Kapı kamerası pille veya harici güç kaynağıyla çalıştırılabilir ve iç mekan monitörü şarj edilebilir ve taşınabilirdir.

Birlikte çalışabilirlik

Sistem maks. bağlantıyı destekler.2 kapı kamerası ve 2 iç ünite sayesinde iş veya ev kullanımı veya kısa mesafeli iletişim gerektiren herhangi bir yer için mükemmeldir.

Uzun Menzilli İletim

İletim açık alanda 400 metreye veya 20 cm kalınlığında 4 tuğla duvara kadar ulaşabilmektedir.

DK230

Kablosuz Kapı Zili Kiti

DK250

Kablosuz Kapı Zili Kiti

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?