YENİLİK HIZIMIZI ASLA BIRAKMAYIN

Daima teknolojinin sınırlarını zorluyor, derinlemesine ve sonsuz bir şekilde keşfediyor, sürekli yeni olanaklar yaratıyoruz.Bu karşılıklı bağlantı ve güvenlik dünyasında,
her birey için yeni ve güvenli yaşam deneyimlerini güçlendirmeye ve ortaklarımızla ortak değerlerle çalışmaya kararlıyız.

Yeni “D” ile Tanışın

Wi-Fi şekliyle birleştirilmiş “D”, DNAKE’nin yepyeni bir kimlikle ara bağlantıyı benimseme ve keşfetme inancını temsil ediyor.“D” harfinin açılış tasarımı açıklığı, kapsayıcılığı ve dünyayı kucaklama kararlılığımızı temsil ediyor.Buna ek olarak, “D” yayı, karşılıklı yarar sağlayan işbirliği için dünya çapındaki ortaklara açık kollar gibi görünüyor.

Daha İyi, Daha Basit, Daha Güçlü

Logoya eşlik eden yazı tipleri ise sade ve güçlü olma özelliğine sahip serif yazı tipleridir.Deneriz Modern tasarım dilini sadeleştirerek ve kullanırken temel kimlik unsurlarını değiştirmeden markamızı geleceğe odaklı bakış açılarıyla beslemek ve marka güçlü yönlerimizi derinleştirmek.

Güçlü Portakal

DNAKE turuncusu canlılığı ve yaratıcılığı simgelemektedir.Bu enerjik ve güçlü renk, endüstrinin gelişimine öncülük etmek ve daha bağlantılı bir dünya yaratmak için yenilikçiliği sürdüren şirket kültürünün ruhuyla iyi bir şekilde eşleşiyordu.

DNAKE, çeşitli proje ihtiyaçlarını karşılamak için çok serili çözümlerle eksiksiz ve kapsamlı bir görüntülü interkom portföyü sunar.Birinci sınıf IP tabanlı ürünler, 2 kablolu ürünler ve kablosuz kapı zilleri, insanlar arasındaki iletişim deneyimini büyük ölçüde geliştirerek kolay ve akıllı yaşamı güçlendirir.

DNAKE DÖNÜM NOKTASI

YENİ OLASILIKLARA GİDEN YOLUMUZ

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?