DNAKE CLOUD İLE İNTERKOMUN GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARIN

DNAKE Bulut Hizmeti, mülk erişimini kolaylaştıran ve genel kullanıcı deneyimini geliştiren son teknoloji bir mobil uygulama ve güçlü bir yönetim platformu sunar.

Dnake Pro Lisans uygulaması üzerinden monitörünüzle entegre alarm girişlerinizi kontrol edip yönetebilirsiniz. 
Dnake Akıllı Ev ve Otomasyon uygulaması yapılan konutlarda Dnake Pro Lisans üzerinden evinizi izleyip kontrol ederek yönetebilirsiniz.
Uzaktan yönetim sayesinde interkom kurulumu ve bakımı kurulumcular için oldukça kolaylık sağlar. Mülk yöneticileri, her zaman, her yerden erişilebilen kullanışlı bir web tabanlı
arayüzde  sakinleri sorunsuz bir şekilde ekleyip çıkarabilirler.
Kaçırılan ziyaretçilerin fotoğraflarını arşivinden görebilme imkanı sayesinde hiçbir ziyaretçinizi kaçırmazsınız.
Konut sakinlerine, akıllı kilit açma seçeneklerinin yanı sıra çevre güvenlik kamerasını izleme, görüntülü çağrı alma, uzaktan izleme, kapıları açma ve ziyaretçilere güvenli erişim sağlama olanağı sunar.
DNAKE Bulut Hizmeti kullanıcı, cihaz ve tesis yönetimini kolaylaştırarak zahmetsiz ve kullanışlı hale getirir ve her adımda olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlar.

HERKES İÇİN ÖZELLİKLER

Özelliklerimizi konut sakinlerinin, mülk yöneticilerinin ve kurulumcuların gereksinimlerini kapsamlı bir şekilde anlayarak tasarladık ve bunları bulut hizmetimizle sorunsuz bir şekilde entegre ederek herkes için optimum performans, ölçeklenebilirlik ve kullanım kolaylığı sağladık.

Hala sorularınız mı var?

Sorun… Cevaplayalım…