DNAKE, 13 Mayıs 2022’de IP tabanlı kamera entegrasyonu için TVT ile yeni bir teknoloji ortaklığı yaptığını duyurdu.

2004 yılında kurulan ve Shenzhen merkezli Shenzhen TVT Digital Technology Co., Ltd (TVT olarak anılır), Aralık 2016’da 002835 stok koduyla Shenzhen borsasının KOBİ kurulunda listelenmiştir. Dünya çapında birinci sınıf bir ürün ve sistem çözümü olarak Geliştirme, üretim, satış ve hizmeti entegre eden bir sağlayıcı olan TVT, Çin’de 10’dan fazla il ve şehirde şubeler kuran ve 120’den fazla ülkede en rekabetçi video güvenlik ürün ve çözümlerini sunan kendi bağımsız üretim merkezine ve araştırma ve geliştirme üssüne sahiptir. ülkeler ve bölgeler.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-announces-teknoloji-partnership-with-tvt-for-intercom-integration/

DNAKE, 6 Nisan 2022’de Android iç mekan monitörlerinin Savant Pro APP ile başarıyla uyumlu olduğunu duyurmaktan mutluluk duydu.

Savant, 2005 yılında telekomünikasyon mühendisleri ve iş liderlerinden oluşan bir ekip tarafından, tüm evleri akıllı hale getirebilecek, eğlence, aydınlatma, güvenlik ve çevre deneyimlerini pahalı, uygun, özel çözümlere ihtiyaç duymadan etkileyebilecek bir teknoloji temeli tasarlama misyonuyla kuruldu. hızla geçerliliğini yitirir.Bugün Savant, bu yenilikçi ruhun üzerine inşa ediyor ve yalnızca akıllı ev ve akıllı çalışma ortamlarında en iyi deneyimi değil, aynı zamanda akıllı güç teknolojisindeki en son gelişmeleri sunmaya çalışıyor.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-indoor-monitors-now-are- sensitive-with-savant-smart-home-system/

DNAKE, 2 Mart 2022’de IP tabanlı kamera entegrasyonu için Tiandy ile yeni bir teknoloji ortaklığını duyurdu.

1994 yılında kurulan Tiandy Technologies, tam renkli, tam zamanlı olarak konumlanmış, gözetim alanında 7. sırada yer alan, dünya lideri bir akıllı gözetim çözümü ve hizmet sağlayıcısıdır.Video gözetim sektöründe dünya lideri olan Tiandy, yapay zeka, büyük veri, bulut bilişim, IoT ve kameraları güvenlik odaklı akıllı çözümlere entegre ediyor.2.000’den fazla çalışanıyla Tiandy’nin yurt içinde ve yurt dışında 60’ın üzerinde şubesi ve destek merkezi bulunmaktadır.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-announces-teknoloji-partnership-with-tiandy-for-intercom-and-ip-camera-integration/

DNAKE, 14 Ocak 2022’de Uniview IP Kameralarla uyumluluğunu duyurmanın heyecanını yaşadı.

Uniview, IP video gözetiminin öncüsü ve lideridir.IP video gözetimini ilk olarak Çin’e getiren Uniview, şu anda Çin’deki video gözetiminde üçüncü en büyük oyuncudur.Uniview, 2018 yılında 4. en büyük küresel pazar payına sahiptir.Uniview; perakende, bina, endüstri, eğitim, ticaret, şehir gözetimi vb. gibi çeşitli dikey pazarları kapsayan, IP kameralar, NVR, Kodlayıcı, Kod Çözücü, Depolama, İstemci Yazılımı ve uygulama dahil olmak üzere eksiksiz IP video gözetim ürün gruplarına sahiptir. Daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret edin:

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-ip-video-intercoms-integrate-with-uniview-ip-cameras/

DNAKE ve Yealink, 11 Ocak 2022’de DNAKE IP görüntülü interkom ile Yealink IP telefonları arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan uyumluluk testini tamamladı.

Yealink (Stok Kodu: 300628), sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu deneyim ile video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış global bir markadır.140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olan Yealink, SIP telefon gönderilerinin küresel pazar payında 1 numaradır (Global IP Masaüstü Telefon Büyüme Mükemmelliği Liderlik Ödülü Raporu, Frost & Sullivan, 2019).

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-ip-video-intercoms-are- sensitive-with-yealink-ip-phones/

DNAKE, 10 Aralık 2021’de Yeastar P serisi PBX sistemiyle entegrasyonu duyurmaktan mutluluk duydu.

Yeastar, KOBİ’ler için bulut tabanlı ve şirket içi VoIP PBX’ler ve VoIP ağ geçitleri sağlar ve iş arkadaşlarını ve müşterileri daha verimli bir şekilde birbirine bağlayan Tümleşik İletişim çözümleri sunar.2006 yılında kurulan Yeastar, küresel bir ortak ağı ve dünya çapında 350.000’den fazla müşterisi ile kendisini telekomünikasyon sektöründe küresel bir lider olarak kanıtlamıştır.Yeastar müşterileri, sektörde yüksek performans ve yenilik açısından sürekli olarak tanınan esnek ve uygun maliyetli iletişim çözümlerinin keyfini çıkarıyor.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-ip-video-intercom-now-integrates-with-yeastar-p-series-pbx-system/

DNAKE, 3 Aralık 2021’de interkomlarının 3CX ile başarılı entegrasyonunu duyurdu.

3CX, tescilli PBX’lerin yerine iş bağlantısı ve işbirliğinde yenilik getiren açık standartlı bir iletişim çözümünün geliştiricisidir.Ödüllü yazılım, her büyüklükteki şirketin telekomünikasyon maliyetlerini azaltmasına, çalışan verimliliğini artırmasına ve müşteri deneyimini geliştirmesine olanak tanır.Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-announces-eco-partnership-with-3cx-for-intercom-integration/

DNAKE, görüntülü interkomlarının 30 Kasım 2021’den itibaren ONVIF Profile S ile uyumlu olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

2008 yılında kurulan ONVIF (Açık Ağ Video Arayüzü Forumu), IP tabanlı fiziksel güvenlik ürünlerinin etkin birlikte çalışabilirliği için standartlaştırılmış arayüzler sağlayan ve destekleyen açık bir endüstri forumudur.ONVIF’in temel taşları IP tabanlı fiziksel güvenlik ürünleri arasındaki iletişimin standartlaştırılması, markadan bağımsız olarak birlikte çalışabilirlik ve tüm şirket ve kuruluşlara açıklıktır.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-video-intercom-now-onvif-profile-s-certified/

DNAKE, Azure’da barındırılan abonelik tabanlı bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) uygulaması olan CyberGate ile başarılı bir şekilde birlikte çalışarak Kuruluşlara DNAKE SIP görüntülü kapı interkomunu Microsoft Teams’e bağlamaya yönelik bir çözüm sundu.

CyberTwice BV, Kurumsal Erişim Kontrolü ve Gözetim için Microsoft Teams ile entegre Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) uygulamaları oluşturmaya odaklanmış bir yazılım geliştirme şirketidir.Hizmetler arasında, SIP görüntülü kapı istasyonunun Teams ile canlı 2 yönlü ses ve video ile iletişim kurmasını sağlayan CyberGate bulunmaktadır.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/how-to-connect-a-dnake-sip-video-intercom-to-microsoft-teams/

DNAKE, 15 Temmuz 2021’de Tuya Smart ile yeni bir ortaklığı duyurmaktan mutluluk duydu.

Tuya Smart (NYSE: TUYA), markaların, OEM’lerin, geliştiricilerin ve perakende zincirlerinin akıllı ihtiyaçlarını birbirine bağlayan, donanım geliştirme araçlarını, küresel bulut hizmetlerini içeren tek noktadan IoT PaaS düzeyinde çözüm sağlayan lider bir küresel IoT Bulut Platformudur. ve dünyanın lider IoT Bulut Platformunu oluşturmak için teknolojiden pazarlama kanallarına kadar kapsamlı ekosistem güçlendirmesi sunan akıllı iş platformu geliştirme.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-announces-integration-with-tuya-smart/

DNAKE, 30 Haziran 2021’de DNAKE IP interkomun Control4 sistemine kolayca ve doğrudan entegre edilebileceğini duyurdu.

Control4, aydınlatma, ses, video, iklim kontrolü, interkom ve güvenlik gibi bağlı cihazları otomatikleştirmek ve kontrol etmek için kişiselleştirilmiş ve birleşik bir akıllı ev sistemi sunan, evler ve işyerleri için otomasyon ve ağ sistemleri sağlayıcısıdır.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-intercom-now-integrates-with-control4-system/

DNAKE, 28 Haziran 2021’de güvenli, uygun fiyatlı ve yönetimi kolay bir video iletişim ve gözetim çözümü oluşturmak için SIP interkomunun Milesight Yapay Zeka Ağ Kameralarıyla uyumlu olduğunu duyurdu.

2011 yılında kurulan Milesight, katma değerli hizmetler ve en son teknolojileri sunmaya kendini adamış, hızla büyüyen bir AIoT çözüm sağlayıcısıdır.Video gözetimine dayanan Milesight, Nesnelerin İnterneti iletişimini ve yapay zeka teknolojilerini temel alarak değer teklifini Nesnelerin İnterneti ve iletişim endüstrilerine genişletiyor.

Entegrasyon hakkında daha fazla bilgi:https://www.dnake-global.com/news/dnake-sip-intercom-integrates-with-milesight-ai-network-camera/

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?