Gizlilik Politikası
Son Güncelleme Tarihi 26 Mart 2024
Yürürlük Tarihi 26 Mart 2024

Bu Gizlilik Politikası, Dnake, Perpa Ticaret Merkezi Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sok. Perpa Ticaret Merkezi B Blok no :1/1kapı no : 614 L, Şişli/İstanbul, Şişli 34480, Türkiye, e-posta: info@dnake.com.tr, telefon: 0212 912 22 90 bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin Web sitemizi ( https://www.dnake.com.tr/ ) kullandığınızda topladığımız bilgiler. (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Eğer buna izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete erişiminiz veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak incelemenizi öneririz.

 1. TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:Hakkınızda aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacağız ve işleyeceğiz:
  1. İsim
  2. E-posta
  3. Mobil
  4. Sosyal Medya Profili
  5. Doğum tarihi
  6. Adres
  7. İş adresi
  8. Ödeme bilgisi
 2. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ:Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanacağız:
  1. Pazarlama / Promosyon
  Bilgilerinizi başka bir amaç için kullanmak istersek, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, aksini yapmamız gerekmediği sürece, yalnızca onayın verildiği amaç/amaçlar için kullanacağız. kanun.
 3. BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:Kişisel bilgilerinizi, kullanıcılar hesaplarını sonlandırdıktan sonra 90 gün ila 2 yıl süreyle veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak belirtildiği gibi toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca bizimle saklayacağız. Geçerli yasaya uygun olarak kayıt tutma/raporlama gibi veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler, hiçbiri sizi tanımlamaz (doğrudan veya dolaylı olarak) süresiz olarak saklanabilir.
 4. HAKLARINIZ:Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize sağladığınız her türlü onayı geri alma, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu haklarınızı kullanmak için info@dnake.com.tr adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz ya da aynı bilgilerin gerekli amaçlar doğrultusunda işlenmesine yönelik onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğiniz veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.
 5. ÇEREZLER VB.Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojilerine ilişkin tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.
 6. GÜVENLİK:Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, doğasında olan riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.
 7. ŞİKAYET / VERİ KORUMA GÖREVLİSİ:Bizde mevcut olan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Dnake, Perpa Ticaret Merkezi Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sok. adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz. Perpa Ticaret Merkezi B Blok no :1/1kapı no : 614 L, Şişli/İstanbul, e-posta: info@dnake.com.tr. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.