DNAKE Türkiye Distribütörü ‘Reocom Bina Otomasyon Teknolojileri’ olarak, sektörde olan 20 senelik tecrübemizde gözlemlediğimiz en büyük sorun, pazarda sip tabanlı ortak platform ürünün az olması ve tüketicilerin markaya bağımlı kalması. Reocom olarak biz, Ip İnterkom tüketicilerinin markaya bağlı mağduriyetini gidermek adına uzun araştırmalarımız sonucunda yurt dışının en büyük Sip Ip İnterkom üreticisi, dünyada bir çok sertifika ve ödül almış olan ‘Dnake Sip Tabanlı Ip İnterkom’ sistemleriyle Türkiye pazarı için tüm araştırmalarımızı ve testlerimizi yaparak büyük bir güvenle distribütörlüğünü aldık.

DNAKE ürünleri, üstün performans ve güvenilirlik sağlayan en son teknoloji ile üretilmiştir. İster basit bir konut interkom sistemi ister karmaşık bir ticari çözüm arıyor olun, ihtiyaçlarınız için en iyi interkom çözümlerini sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. İnovasyona, kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanan DNAKE, interkom çözümleri için güvenilir ortağınızdır.

SİP Tabanlı IP İnterkom Sistemleri olan DNAKE, ‘marka bağımsız’ ortak platform ürünleriyle geleceğe yatırım yapmanızı sağlar. SIP IP interkom sistemleri diğer sip tabanlı iletişim ve güvenlik sistemleriyle entegre edilebilir. Bu, daha kapsamlı bir güvenlik ve iletişim altyapısı oluşturmayı mümkün kılar. SIP tabanlı interkom sistemleri, genellikle esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptir. Yeni kullanıcılar eklemek veya mevcut sistemleri genişletmek kolaydır. Ayrıca, farklı ihtiyaçlara uygun olarak özelleştirilebilirler.

Dnake ürünlerinde aynı yapı içerisinde (Bina, Villa, Site vb.) Android ve Linux monitörleri bir arada çalıştırılabilmektedir ve bu sayede daire bazlı olarak KNX kablolu & kablosuz Akıllı Ev Sistemi tercih edilebilir.
Dnake ürünleri zaman, marka fark etmeksizin sip tabanlı tüm ürünlerle ortak kullanıma uygun çalışabilmektedir.
Dnake ürünleri aynı yapı içerinde diğer sistemlerle; güvenlik kamera sistemleri, kartlı geçiş, plaka okuma, yangın algılama sistemleri ile opsiyonel çatı yazılımlarıyla beraber uçtan uca entegre çözümler sunar.

Ip interkom sistemine karar vermeden önce size en uygun ürünü sunabilmemiz için yetkin danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?