NASIL ÇALIŞIR?

 

Güvenli ve akıllı bir yaşam yaratın

 

Kendinizi en güvende hissetmeniz gereken yer evinizdir.Yaşam standardı geliştikçe, modern konut yaşamı için daha yüksek güvenlik ve rahatlık gereksinimleri ortaya çıkıyor.Çok aileli konutlar ve yüksek katlı apartmanlar için güvenilir bir güvenlik sistemi nasıl oluşturulur?

Kolay ve etkili iletişimle binanın girişini kontrol edin ve erişimi düzenleyin.Video gözetimini, mülk yönetim sistemlerini ve diğerlerini entegre eden DNAKE konut çözümü, güvenli ve akıllı bir yaşam kurmanıza olanak tanır.

Öne Çıkanlar

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Gerçek zamanlı izleme

Yalnızca mülkünüzü sürekli olarak izlemenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda ziyaretçilerin erişimine izin vermek veya erişimi reddetmek için telefonunuzdaki bir iOS veya Android uygulaması aracılığıyla kapı kilidini uzaktan kontrol etmenize de olanak tanıyacaktır.

Üstün performans

Geleneksel interkom sistemlerinden farklı olarak bu sistem üstün ses ve ses kalitesi sunar.Akıllı telefon veya tablet gibi bir mobil cihaz aracılığıyla aramaları yanıtlamanıza, ziyaretçileri görmenize ve onlarla konuşmanıza veya girişi izlemenize vb. olanak tanır.

Yüksek Derecede Özelleştirme

Android işletim sistemiyle kullanıcı arayüzü özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.Farklı işlevleri yerine getirmek için iç mekan monitörünüze herhangi bir APK yüklemeyi seçebilirsiniz.

Son teknoloji

IC/kimlik kartı, erişim şifresi, yüz tanıma veya mobil uygulama dahil olmak üzere kapının kilidini açmanın birden fazla yolu vardır.Güvenliği ve güvenilirliği artırmak için sahteciliğe karşı yüz canlılığı tespiti de uygulanır.

Güçlü Uyumluluk

Sistem, IP telefon, SIP yazılım telefonu veya VoIP Telefon gibi SIP protokolünü destekleyen herhangi bir cihazla uyumludur.Sistem, ev otomasyonu, asansör kontrolü ve 3. parti IP kamera ile birleşerek sizin için güvenli ve akıllı bir yaşam yaratır.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

S212

1 tuşlu SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

S212

1 tuşlu SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

S212

1 tuşlu SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

S212

1 tuşlu SIP Görüntülü Kapı Telefonu

Daha Fazla Göster

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sohbete Başla
Yardımamı ihtiyacınız var ?
Dnake Türkiye Resmi Distribitörü
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?